Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości Żurowska

Marka Prawego 30 Strzelce Opolskie

Mapa

500 156...

500 156 125

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

61

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości Żurowska

Filtruj

19,98 zł/m²64,20 m² 1 283 zł

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajmu 4 lokale użytkowe zlokalizowane w położonej w centralnej części miasta Zdzieszowice. Lokale znajdują się...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł337 m² 3 531,16 zł/m²

Anita Żurowska

Anita Żurowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany na 14,6 arowej działce w Strzelcach Opolskich. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł130 m² 32,31 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Oferta najmu składa się z dwóch części. Dół to...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

Jerzy Leśnik

Jerzy Leśnik

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 100 m , usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

32 000 000 zł21 500 m² 1 488,37 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Powierzchnia całkowita gruntu: 11,20 ha powierzchnia działki inwestycyjnej: 5,38 ha powierzchnia całkowita hali: 21 350 m 2 przeznaczenie: - handel...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu świetna propozycje inwestycyjną którą można przedstawić w trzech opcjach: 1. Obiekt weselno-restauracyjny w bardzo dobrym...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, kawalerka z możliwością korzystania z ogrodu. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Brożec, ok 8 km od...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania duży budynek wolnostojący, mieszczący się w Koźlu, po drugiej stronie obwodncy, w stronę Kobylic. Budynek składa się...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 59,7 m 2 położony na Górnym osiedlu Tysiąclecia. Lokal składa się z pomieszczenia handlowo-...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł100 m² 32 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie komfortowe mieszkanie na 1 piętrze w domu jednorodzinnym w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowic. Mieszkanie ma 100 m2...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł6 250 m² 60,80 zł/m²

Beata Juda

Beata Juda

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Sieroniowice. Miejscowość znajduje się przy strefie ekonomicznej Olszowa...

Szczegóły ogłoszenia

20 764 500 zł13 843 m² 1 500 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren o łącznej powierzchni ok. 1,4 ha położony bezpośrednio przy drodze nr 92. W sąsiedztwie zabudowa usługowo handlowa oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł380 m² 3 421,05 zł/m²

Katarzyna Wojdyła

Katarzyna Wojdyła

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Atrakcyjna oferta na sprzedaż, dla dwóch rodzin bądź jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż dwa domy posadowione na jednej działce...

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł5 400 m² 3 333,33 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nową halę magazynową w Wodzisławiu. Hala o powierzchni ok. 5400 m2 mieści się na dużej działce przemysłowej...

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł2 859 m² 100 zł/m²

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania posiadamy działke budowlana położoną na malowniczych terenach Parku Krajobrazowego Góra Świętej Anny w miejscowości Ligota Dolna....

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania dom w zabudowie półzwartej z budynkami gospodarczymi (budynki warsztatowe, stodoła-magazyn). Budynek mieszkalny o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 000 m² 625 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Do sprzedania ośrodek wypoczynkowy, o powierzchni użytkowej ponad 2000 m2, w pięknej, górskiej okolicy, w pobliżu Lądka Zdroju, na działce...

Szczegóły ogłoszenia

642 950 zł116 900 m² 5,50 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży grunty rolne i leśne położone w miejscowości Stopnica, gminie Skrobaczów w województwie świętokrzyskim. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze bloku przy ul. Asnyka. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 000 m² 18 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową w Wodzisławiu. Hala o powierzchni ok. 5000 m2 może być wynajęta w całości, wraz...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 040 m² 254,81 zł/m²

Anita Żurowska

Anita Żurowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona blisko ul. Wandy (100m) w Kłodnicy, spokojnej dzielnicy Kędzierzyna Koźla. To idealne miejsce dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł150 000 m² 80 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 15 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic z planem zagospodarowania pod składy,...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

Anita Żurowska

Anita Żurowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w spokojnej części miasta , a zarazem blisko...

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł160 m² 8 375 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Dom jednorodzinny, 160 m2, wolnostojący, na dużej działce (1618 m2), położony w miejscowości Steblów, 3,5 km od centrum Krapkowic. Posiada: trzy...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 003 m² 99,70 zł/m²

Katarzyna Wojdyła

Katarzyna Wojdyła

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1003 m położoną w na skraju wsi Łaziska. Nieruchomość, zgodnie z mpzp...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł130 m² 32,31 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Mieszkanie składa się z dwóch części. Dół to...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł81,83 m² 4 704,88 zł/m²

Marta Jaskóła

Marta Jaskóła

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe i bardzo jasne...

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł250 m² 3 940 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w miejscowości Kadłubiec, ok 10 km od Strzelec Opolskich. Wybudowany z rozmachem, 3 poziomy mieszkalne, w całości podpiwniczony...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Buk

Buk,wielkopolskie

150 700 zł8 600 m² 17,52 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok 8600 m2. Hala usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 1,7 ha...

Szczegóły ogłoszenia

7 400 000 zł5 500 m² 1 345,45 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania obiekt przemysłowy położony w Gliwicach w sąsiedztwie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu autostrady A1 i A4 oraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia posiadamy dwupokojowe mieszkanie w centrum Strzelec Opolskich o powierzchni 56m , najdujące się na pierwszym piętrze. do mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

Anita Żurowska

Anita Żurowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , usytuowany na dużej, 22-arowej działce, zapewniającej komfort, prywatność...

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²20 m² 750 zł

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania posiadamy osiem lokali usługowych o powierzchni od 19-15 m położonych w miejscowości Sucha, w nowo wybudowanym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł770 m² 245,45 zł/m²

Arkadiusz Żurowski

Arkadiusz Żurowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Steblowie. Płaska, nie zarośnięta, sucha, regularny prostokąt. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł20 000 m² 175 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedania obiekt produkcyjno-usługowo-magazynowy w pobliżu Ząbkowic Śląskich. Na ogrodzonej i w znacznym stopniu utwardzonej działce,...

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł30 000 m² 1 933,33 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 000 m²

Kompleks obiektów logistycznych i magazynowych usytuowanych w centrum Aglomeracji Śląskiej, bezpośrednio przy najważniejszych arteriach...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze,śląskie

15 750 zł1 050 m² 15 zł/m²

Tomasz Cisiński

Tomasz Cisiński

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1050 m2 położona w Zabrzu, na terenie przemysłowym. Działka na której znajduje się hala ma...

Szczegóły ogłoszenia

380 095 zł40,01 m² 9 500 zł/m²

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! bez prowizji dla pośrednika ! Do zaaferowania posiadamy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji, z bliskim dostępem do...

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²88 m² 2 500 zł

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania posiadamy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Strzelec Opolskich, idealnie nadający się pod gabinety lekarskie, stomatologiczne,...

Szczegóły ogłoszenia

42,67 zł/m²78,90 m² 3 367 zł

Patryk Sało

Patryk Sało

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-